Starszy Kierownik / Starsza Kierowniczka Grupy Produktów

Orange

votre rôle
Kompleksowa odpowiedzialność za rozwój oferty stacjonarnego dostępu do Internetu dla małych i średnich firm
Samodzielne prowadzenie projektów marketingowych i wdrażanie nowych rozwiązań na rynek
Odpowiedzialność za realizację wyników sprzedażowych i finansowych w kategorii dostępu do internetu w sektorze małych i średnich firm
Współpraca z partnerami i dostawcami przy wdrażaniu nowych rozwiązań
votre profil
Masz doświadczenie w samodzielnym kreowaniu i wdrażaniu nowych produktów z kategorii dostępu do Internetu
Potrafisz samodzielnie prowadzić duże projekty marketingowe
Myślisz kreatywnie i wykazujesz inicjatywę w tworzeniu nowych rozwiązań
Rozumiesz wskaźniki biznesowe i ich zmienność pod wpływem różnych czynników
Masz wysoko rozwinięte umiejętności planowania i organizacji pracy
Z łatwością budujesz relacje oraz potrafisz pracować zespołowo
Swobodnie posługujesz się językiem angielskim
contrat
CDI
Date souhaitée de prise de poste : 29 mai 2024
Eligible au télétravail
Aleje Jerozolimskie 160 - Pologne

Aperçu

  • Titre d'emploi: Starszy Kierownik / Starsza Kierowniczka Grupy Produktów
  • Date de publication : 2024-05-31

Emplois similairs